Kategorie szkoleń
Platforma bezpłatnych szkoleń
Wybierz i zdobywaj wiedzę dzięki bezpłatnym szkoleniom z PFP
Szkolenia online
E-learning
Zobacz dlaczego warto
Najnowsze szkolenia
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
15lip
09:30
Negocjacje w biznesie
Katarzyna Klimek
Lepiej Katarzyna Klimek
Każdy kto ma firmę negocjuje. Przedmiotem negocjacji są różne rzeczy - cena, jakość usługi, produktu, terminy, warunki dostawy itp. Czasem cieszymy się, że w ogóle siedzimy przy negocjacyjnym stole (telefonie / mailu) a czasem przebieramy w dostawcach i to my dyktujemy warunki. Sukces w negocjacjach zależy od co najmniej kilku czynników - m.in. od siły negocjacyjnej, umiejętności negocjacyjnych (w tym umiejętności przygotowania do negocjacji), możliwych alternatyw (oby zawsze były), czasem po prostu mamy lepszy dzień a nasz partner w negocjacjach nie. Jeśli chcesz skuteczniej negocjować z Twoimi dostawcami, kontrahentami, partnerami w biznesie to szkolenie jest dla Ciebie. Poznasz kluczowe czynniki sukcesu w negocjacjach w biznesie i dowiesz się jak je praktycznie wykorzystać już w Twoich kolejnych negocjacjach. Zapraszamy na szkolenie "Negocjacje w biznesie”.
Zapisz się bezpłatnie
Chcesz zobaczyć więcej szkoleń?
Pokaż więcej szkoleń
Dlaczego warto
Jak działa platforma szkoleń PFP?
1.
Wybierz tematy szkoleń, które Cię interesują
2.
Weź bezpłatny udział we wszystkich szkoleniach
3.
Konsultuj swoje wyzwania biznesowe z ekspertami
4.
Odbierz
certyfikat PFP
5.
Kontynuuj efektywny rozwój swojej kariery
Nasi eksperci
Poznaj naszych wykładowców
Ich pasją jest dzielenie się swoją wiedzą, umiejętnościami oraz historiami o sukcesach i porażkach - poznaj ich osobiście
Artur Jabłoński
Artur Jabłoński
Digitalk Artur Jabłoński
Przedsiębiorca, konsultant i edukator. Założyciel i CEO firmy szkoleniowo-doradczej i agencji marketingowej digitalk. Wraz z zespołem pomaga firmom zwiększyć sprzedaż i usprawnić działania marketingowe i sprzedażowe poprzez doradztwo, szkolenia lub prowadzenie kampanii. Pracował m.in. dla: Swiss, Ergo Hestia, Oferteo, Wydawnictwa Znak, Otomoto, Otodom, NEUCA, Sphinx, Tel Aviv Urban Food Województw Pomorskiego i Kujawsko-Pomorskiego czy Instytutu Matki i Dziecka. Prowadzi szkolenia, doradza i realizuje kampanie dla firm i instytucji różnego typu – od korporacji przez MŚP po instytucje kultury czy urzędy. Na sali szkoleniowej spędził już ponad 6 tysięcy godzin. To do niego inne agencje wysyłają swoich ludzi, by nauczył ich tworzyć skuteczne kampanie. Autor czterech bestsellerowych poradników biznesowych: “Skuteczna reklama na Facebooku i Instagramie”, “Jak pisać, żeby chcieli czytać (i kupować)” (nr 1 na liście sprzedaży w Empiku w kategorii marketing nieprzerwanie od kilku lat), „Skuteczna reklama na Linkedin”, „Zrozumieć Marketing”, jak również jednego z najpoczytniejszych polskich blogów o marketingu: www.ArturJablonski.com i najchętniej słuchanych podcastów - Konkretnie o Marketingu i Sprzedaży. Wykładowca licznych studiów podyplomowych w całej Polsce: Wyższych Szkół Bankowych, AGH w Krakowie oraz Politechniki Białostockiej. Nagradzany prelegent najważniejszych konferencji marketingowych w kraju.
Piotr Majkowski
Piotr Majkowski
Cogitor
Zajmuję się prowadzeniem szkoleń i konsultacji z zakresu programu Microsoft Office (Word, Excel, VBA etc.) oraz statystyki (w tym obsługi programów SPSS i Statistica). Moja specjalność to znajdowanie praktycznych rozwiązań codziennych problemów w pracy biurowej, zwłaszcza tych związanych z zarządzaniem danymi oraz ich analizą. Pasjonuje mnie opracowywanie narzędzi, które usprawniają wykonywane codziennych działań i pozwalają na oszczędność czasu oraz zwiększenie efektywności i precyzji. Swoją pracę wykonuję jako szkoleniowiec, trener, konsultant i doradca, prywatny korepetytor oraz wykładowca akademicki. Dzięki swojemu doświadczeniu zawodowemu jestem w stanie łączyć teorię z praktyką w sposób korzystny dla moich Klientów: uczelni, instytucji, urzędów, dużych korporacji, małych i średnich firm oraz rodzinnych mikroprzedsiębiorstw. Przekazywanie wartościowej wiedzy oraz opracowywanie we współpracy z Klientami racjonalizatorskich rozwiązań jest dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji, szczególnie gdy widzę, jak współpraca przeradza się w nowe możliwości rozwoju oraz wymierne korzyści dla osób oraz instytucji, które mi zaufały. Szanuję moich słuchaczy, dlatego uczę tylko rzeczy niezbędnych oraz cennych i nigdy nie marnuję czasu na zagadnienia niepotrzebne, nieprzekładające się na rozwój osobisty czy wzrost efektywności pracy . Uczestnik moich szkoleń może mieć pewność, że wiedza zdobyta w czasie ich trwania okaże się naprawdę pożyteczna i pomocna w osiąganiu ważnych celów.
Jak aktywizujemy przedsiębiorców
Poznaj historie uczestników naszych szkoleń
Zofia Szybowska
Zofia Szybowska
Prowadzi firmę DekoGrafia
Szczecin, zachodniopomorskie
Szkolenia pomogły mi:
 • założyć bezproblemowo działalność gospodarczą,
 • sprawnie prowadzić firmowe konta reklamowe,
 • nawiązać współpracę z lokalnymi przedsiębiorcami
Serdecznie polecam, pełen profesjonalizm! Uczęszczałam na szkolenia zarówno stacjonarnie jak i online.
Podczas kilku godzin można posiąść dużo wiedzy, poznać wiele zagadnień, otrzymać poradę, odpowiedzi na pytania, a przy okazji poznać osoby uczęszczające na kursy, dzięki czemu można wymienić się z nimi różnymi doświadczeniami jak podjąć współprace.
Oprócz teorii stosowane są różnego rodzaju ćwiczenia, które pobudzają do myślenia i działania w grupie. Co ważne po zajęciach otrzymujemy materiały, które dotyczyły danego szkolenia.
Kamila Budzyńska
Kamila Budzyńska
prowadzi agroturystykę Dom nad Stawem
Karpno, woj. zachodniopomorskie
Szkolenia pomogły mi:
 • poznać zasady pisania bloga firmowego,
 • nauczyć się ustawiania płatnych kampanii reklamowych,
 • zbudować markę mojej firmy
Polecam wszystkim szkolenia organizowane przez PFP - wiedza jest przekazywana w kompleksowy i jednocześnie prosty dla użytkownika sposób.
Podczas zajęć poruszane są aspekty zarówno teoretyczne jak i praktyczne, które są dodatkowo omawiane na przykładach firm uczestników szkolenia.
Przygotowanie szkolenia jak i sposób prowadzenia jest zawsze na najwyższym poziomie.
Jarosław Ziajka
Jarosław Ziajka
prowadzi firmę Euroexpert Jarosław Ziajka Rzeczoznawstwo
Dochodzenie odszkodowań
Szkolenia pomogły mi:
 • rozszerzyć obszar działalności mojej firmy,
 • poznać ciekawych ludzi z innych branż,
 • nabyć nowe umiejętności przydatne przy prowadzeniu swojego biznesu
Brałem wielokrotnie udział w szkoleniach organizowanych przez PFP zarówno w siedzibie Fundacji jak i ONLINE. Tematyka szkoleń jest bardzo zróżnicowana. Wszystkie szkolenia, w których uczestniczyłem prowadzone były profesjonalnie w miłej atmosferze przez osoby z danej branży.
Dzięki zdobytej wiedzy rozszerzyłem obszar działalności swojej firmy, poznałem ciekawych ludzi z innych branż, co również pomogło mi w rozwoju.
Polecam szkolenia zarówno osobom będącym na początku przygody z własnym biznesem, jak i właścicielom firm, w celu podnoszenia kwalifikacji zarówno swoich jak i oddelegowanych pracowników.
Wojciech Trukszyn
Wojciech Trukszyn
prowadzi firmę Trukszyn IT
Szczecin Zachodniopomorskie
Szkolenia pomogły mi:
 • zagłębić temat PPK,
 • przystosować wymogi RODO do procedur zgodnych z profilem mojej firmy,
 • rozwinąć kompetencje pracowników
Ze szkoleń Fundacji korzystam od wielu lat. Bardzo chwalę sobie najnowszą formułę w formie on-line, dzięki której mogę uczestniczyć w nich z każdego miejsca. Dzięki szkoleniom mogę być zawsze na bieżąco ze wszystkimi istotnymi aspektami ważnymi z punktu widzenia właściciela firmy.
Każde szkolenie przygotowane jest profesjonalnie i z ogromnym zaangażowaniem wykładowcy. Polecam każdemu – wartościowa wiedza dostępna od ręki – bezpłatnie, bez żadnych ukrytych opłat. Korzystam zarówno ja, jak i moi pracownicy.
Odwiedź nas na
© Polska Fundacja Przedsiębiorczości
Copyright 2024 PFP